Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Słupsku "Medyk"

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Wiadomości Uroczystość z okazji DEN

Uroczystość z okazji DEN

Email Drukuj PDF

W sobotę 11 października 2014r. o godz. 10.00 odbyła się w naszej szkole podwójna uroczystość. Powitaliśmy nowo przyjętych słuchaczy oraz podziękowaliśmy nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi szkoły za zaangażowanie, wiedzę oraz trud codziennej pracy.

Dyrektor szkoły pani Iwona Wróblewska - Bargowska dziękując za rzetelną pracę wręczyła nagrody wyróżniającym się w pracy nauczycielom: pani Grażynie Barańskiej, pani Małgorzacie Borysewicz oraz pani Agnieszce Sull.

Opiekunowie poszczególnych kierunków kształcenia wręczyli słuchaczom klas I indeksy wraz z życzeniami samych sukcesów w nauce.

Po części oficjalnej swoje zdolności aktorsko – wokalne przedstawili słuchacze I roku kierunku technik masażysta zapraszając do wspólnej zabawy. Był koncert życzeń, występ kabaretu „Biedronka” oraz bit box w wykonaniu Damiana Krzaczkowskiego.

Prowadząca uroczystość Weronika Rudzka świetnie się spisała w roli konferansjera.

Był to wyjątkowy dzień, zapewne służący integracji całej społeczności szkolnej.


 

Darmowa nauka!

Nauka w naszej szkole jest darmowa, zawsze i dla wszystkich!